Global Run

Türkiye’de Global Yatırım Holding tarafından üstlenilen ve dünyada Global Ports Holding’in işlettiği limanlardan biri olan Bodrum Yolcu Limanın da gerçekleştirilen Global Run Bodrum, her yıl Bodrum sokaklarını adeta festival coşkusuyla dolduruyor.

4. Global Run Bodrum 2017

4. Global Run Bodrum 2017

Global Run Bodrum’un 4. Serisi Global Yatırım Holding organizasyonu ve Global Ports Holding ev sahipliğinde 29-30 Nisan tarihlerinde Global Yolcu Limanı’nda 1500 sporcunun katılımı ile gerçekleştirildi. Koşu öncesi Ece Seçkin Konseri ve birbirinden eğlenceli etkinlikler düzenlendi. Koşudan elde edilen tüm gelir Tohum Otizm vakfı ve Parıltı Derneğine bağışlandı.

3. Global Run Bodrum 2016

3. Global Run Bodrum 2016

Global Ports Holding’in üçüncüsünü düzenlediği Global Run Bodrum, 17 Nisan 2016 Pazar günü gerçekleştirilmiştir. Global Run Bodrum 15-17 Nisan tarihlerinde Bodrum’un eşsiz atmosferinde renkli etkinliklerle adeta bir festivale dönüştü. 1000’in üzerinde koşucu, 10K parkurunu bitirmek için Bodrum Yolcu Limanı’ndan start aldı. Geleneksel iyilik yarışında bu yıl TOÇEV ile Parıltı Derneği’ne katkı sağlandı.

2. Global Run Bodrum 2015

2. Global Run Bodrum 2015

Global Ports Holding, 3 Mayıs 2015 Pazar günü Bodrum Yolcu Limanı’nda gerçekleşen Global Run Bodrum koşusuna ikinci kez ev sahipliği yaparak spor turizmini desteklemektedir. 1250 sporcunun katıldığı koşudan elde edilen gelirin tamamı Parıltı Derneği’ne bağışlanmıştır.

1. Global Run Bodrum 2014

1. Global Run Bodrum 2014

Serinin ilk yarışı olan Global Run Bodrum 27 Nisan 2014 Pazar günü Global Ports Holding organizasyonu ile gerçekleştirildi. 1.000’nin üzerinde sporcunun katıldığı ve Bodrum Yolcu Limanın ev sahipliği yaptığı Global Run Bodrum’un tüm gelirleri Toplum Gönüllüleri Derneği’ne bağışlandı.

Diğer Yarışlar

Global Run Valletta 2016

Global Run Valletta 2016

Global Ports Holding tarafından 30 Ekim 2016 Pazar günü Valletta'da ilk kez düzenlenen Global Run Valetta 10K - 5K yarış ve 5K yürüyüş, Malta farklı ülkelerden katılımcıları cezbeden yenilikçi bir spor etkinliği. Valletta'nın burçlarının ve limanının tarihi geçmişine dayanan Global Run Valetta, Avrupa'da yaygın bir beğeniyle karşılanmaktadır. Yarış merkezi Malta'nın Valletta Cruise Limanı'nda bulunuyordu. Etkinlik alanı, yarış paketlerinin teslim edildiği 29 Ekim Cumartesi sabahı koşuculara açıktı. Bu etkinlikten elde edilen gelirlerin hepsi Puttinu Cares olacak.

Global Run Ravenna

Global Run Ravenna

Global Ports Holding’in uluslararası iyilik zinciri Global Run’ın son durağı Ravenna’da gerçekleştirildi. İtalya’daki popüler uluslararasıyarışlardan olan Ravenna Maratonu’na ismini vererek Global Ports Maratona di Ravenna Città d'Arte adıyla gerçekleştirilen yarışta, 43ülkeden 8.012 kişi maraton, yarı maraton ve 10K mesafelerinde koştu. Bu sefer; Ravenna, Forli ve Rimin’de bulunan Romagnolo Onkoloji Enstitüsü (ROE) tarafından yürütülen Margherita Projesi’ne destek verilen yarışta, maraton, yarı maraton ve 10K mesafelerinde ödüller sahiplerini buldu. 12 ayrı noktada canlı müziğin eşlik ettiği parkur, UNESCO mirasları ile çevrili Ravenna’da 12 ünlü eserin önünden geçti.

Global Adria Half Marathon and 10K Kotor

Global Adria Half Marathon and 10K Kotor

Global Ports Holding’in son iki yıldır Bodrum’da gerçekleştirdiği Global Run’ı uluslararası arenaya taşıdı. 6 Eylül 2015’te Kotor’da ilk kez gerçekleştirilen Uluslararası Global Adria Yarı Maratonu & 10K yarışı, farklı ülkelerden gelen 800 sporcuya spor ve seyahati bir arada sunan heyecan verici bir deneyim sundu. Katılım ücretinden elde edilen gelir, Karadağ’ın Bar şehrinde yer alan Secondary School of Economics and Hospitality okulunun gelişimi için bağışlandı.